Passion4U

Sosyal Kulüpler & Etkinlikler

Passion4U

Sosyal Kulüpler & Etkinlikler

Çalışırken eğlenmek ve işimize eğlence katmak bizim olmazsa olmazımız.

İşimize eğlence katmanın yanı sıra mental ve fiziksel sağlığımızı düzenli etkinlikler ve bilgilendirmeler ile destekliyoruz çünkü biz çalışan esenliğine bir bütün olarak bakıyoruz.

Teleperformance’ta çalışıyorsan sürprizlere her zaman hazırlıklı olmalısın.

Bazen en sevdiğin sanatçının canlı konserine davet edilebilir, astrologlardan kişiye özel tüyolar alabilir ya da ekip arkadaşlarınla yemek yapmak için profesyonel şeflerin mutfağına konuk olabilirsin.

Hatta tüm Teleperformance Grup için yapılan global festivallere katılabilir, ödüller kazanabilirsin. Artık Metaverse’de bile etkinlik yaptığımızı da eklemeden geçmeyelim, çalışma yerimiz neresi olursa olsun beraber eğlenirken aramızda mesafelere yer yok!

Sosyal kulüpler ise tamamen çalışma arkadaşlarımızın hobilerine göre belirleniyor. Her sene yapılan anketlerle en çok revaçta olan ilgi alanlarımız, bu alanlardan da kulüplerimiz oluşuyor. Bilgisayar Oyunları, Fotoğrafçılık ve Dünya Mutfakları kulüplerimiz şu anda aktif! Kulüp üyelerimize özel etkinlik ve workshoplarımızla kendimize zaman ayırıyor, ilgi alanlarımıza yoğunlaşıyoruz.

Başında da belirttiğimiz gibi çalışan esenliği sadece eğlence ve etkinlikten oluşmuyor bizim için.
Passion4U adını verdiğimiz programımızda ise her ay belirlenen, gündemi yakalayan başlıklarda (evden çalışan ebeveyn olmak, sağlıklı uyku vb.) konuların uzmanları ile buluşuyor ve sorularımızı sorarak danışmak alıyoruz. Psikoloğumuz da bu program dahilinde bizlerle oluyor. Mental ve fiziksel sağlığı birbirinden ayırmıyoruz. Grup olarak hareket ederek adımlarımızla dünyaya pozitif etkiler bırakabileceğimiz spor uygulamaları geliştiriyor, Türkiye’de ise maratonlara katılıyoruz. Doktorumuzdan sağlıklı beslenme ile ilgili bilgilendirmeler alıp düzenli olarak tüm arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.

Kısacası hayatına her alanda pozitif etkiler bırakmaya çalışıyoruz.
Bunun için de çalışma modelimize göre sana ulaşacak kanallar yaratıyoruz.
Gücümüz teknoloji, odağımız insan ve biliyoruz ki insan
her alanda desteklendiğinde bütünsel mutluluğa ulaşıyor.